Upravit stránku
Kontejnerové váhy

Popis produktu

Systém kontejnerových vah je určen pro přesné a bezpečné vážení kontejneru při překládce v logistických centrech a překladištích. Vážení je uskutečňováno při manipulaci portálovým jeřábem. Kontejnerové váhy jsou konstrukčně připraveny na zvýšené riziko rázů při pokládání těžkých kontejnerů.

Kamerový dohled a okamžitý přenos hmotnostních parametrů do informačního systému výrazně zvyšuje účinnost překládky v kontejnerovém centru.

Rychlý dotaz

Volejte, pište: 

Tel: +420 585 428 186 (7:30 - 16:00)
Mobil: +420 774 739 632

E-mail: poptavky@tenzovahy.cz


Fotogalerie

1

Konstrukce

Aby bylo možné kontejner bezpečně položit na statickou váhu, je třeba zajistit odpovídající tlumení případných rázů. Speciální tlumiče umožňují ochranu vah i před vyššími nárazy při pravidelné práci s kontejnery na překladištích.

Tlumiče jsou umístěny na ocelové konstrukci vah obsahující tenzometrické hlavice. Váhy jsou uzpůsobeny pro vážení všech velikostí běžných kontejnerů, tj od 20´ do 45´.


Software

Vážicí systém poskytuje v reálném čase uživateli informaci o okamžité hmotnosti váženého kontejneru, veškerá data o jejich provozu včetně statistik, trendů a možných nestandardních kombinací při vážení. Komfortní software umožňuje vedle přehledné evidence kontejnerů, materiálů a dopravců i generování faktur, bilancí a exportu dat do návazných informačních systémů podniku.


Technická specifikace

ParametrHodnota
Váživost30/40/60 t
Dílek při vážení 10/20 kg
Třída přesnosti III
Rozměryd x š: (6-18) x 3 m
Vážení za pohybu ne
Schválení typu měřidla v ČR ano, obchodní

Rozšíření systému o další funkce a příslušenství

Systém kontejnerových vah je možné rozšířit o další příslušenství dle vašich požadavků:

Komunikace s dispečerským pracovištěm
Přehledové kamery

Zvažujete, zda se tento produkt hodí pro Váš provoz? Zde je malá inspirace pro typické využití kontejnerových vah:

Pro rychlou manipulaci s kontejnery pomocí jeřábu lze efektivně využít kontejnerové váhy, které jsou konstrukčně připraveny na zvýšené riziko rázů při pokládání těžkých kontejnerů. Díky své povaze vynikají vysokou přesností.