Upravit stránku
Vážení na strojích

Popis produktu

Vážení materiálu je možné realizovat také přímo na strojích, jako jsou kolové nakladače, vysokozdvižné vozíky, manipulátory apod. Průběžné monitorování nakládky umožňuje vyšší přehled, kontrolu a urychlení celého procesu.

Váhy HELPER určují hmotnost nákladu při zdvihu břemeneData jsou on-line přenášena přímo do informačního systému podniku nebo na cloudové úložiště. Toto dispečerovi přináší stále aktuální informace z celého areálu.

Rychlý dotaz

Volejte, pište: 

Tel: +420 585 428 186 (7:30 - 16:00)
Mobil: +420 774 739 632

E-mail: poptavky@tenzovahy.cz


HELPER X

Jednoduchost, odolnost, výkonnost spolu s kvalitním displejem v HD provedení a podsvícenou klávesnicí.To jsou hlavní výhody HELPERu X. Bezdrátové připojení a okamžitá evidence dat neprodleně po navážení. Obsahuje USB port pro snadný přenos, zálohování a konfiguraci dat. Součástí je také volitelná vysokorychlostní tiskárna. Možnost úředního ověření.

HELPER MILLENIUM

Vyniká robustní konstrukcí a nízkou cenou.  Má jednoduchou intuitivní obsluhu včetně českého menu přístroje. Přesnost při vážení dosahuje 1% z hmotnosti nákladu na lžíci nakladače. Vysoký výkon a žádné prodlevy - váží se bez časových ztrát za pohybu. Volitelná tiskárna a možnost přenosu dat do PC přes kapesní DLogger dále zvyšují využitelnost vah HELPERu MILLENIUM.

HELPER MINI 

Vyniká kompaktními rozměry a nízkou cenou. Odolné provedení všech komponent, jednoduchá intuitivní obsluha včetně českého menu přístroje. Přesnost při vážení je lepší než ± 3 dílky, což obvykle činí 1-3% z maximální nosnosti stroje. Vysoký výkon a žádné prodlevy - váží se bez časových ztrát za pohybu. Volitelná tiskárna a možnost přenosu dat do PC přes kapesní DLogger dále zvyšují využitelnost vah HELPER MINI.


Fotogalerie

1
2

Technická specifikace

Váživost až 200 t
Dílek při vážení1/2/5/10/20/50/100 kg
Třída přesnostiY (b)
Přesnost vážení± 3d, (1-3%) dle typu stroje
Vážení za pohybu ano
Příslušenství a službytiskárna, bezdrátový přenos dat, úřední ověření

 


Praktické využití

Zvažujete, zda se tento produkt hodí pro Váš provoz? Zde je malá inspirace pro typické využití systémů HELPER pro vážení na strojích:

Vážení na vozidlech nachází uplatnění zejména tam, kde není možné nebo ekonomické vážit vozidla na silničních vahách. Váhy typu HELPER lze instalovat především na kolové nakladače a vysokozdvižné vozíky, ale také na některé dumpry, bagry a další stroje sloužící k nakládce vozidel.