Upravit stránku

Vážení materiálu je možné realizovat přímo na strojích, jako jsou kolové nakladače, vysokozdvižné vozíky, manipulátory apod. Průběžné monitorování nakládky umožňuje vyšší přehled, kontrolu a urychlení celého procesu.

Váhy HELPER určují hmotnost nákladu při zdvihu břemene. Data mohou být on-line přenášena přímo do informačního systému podniku nebo na cloudové úložiště. Toto dispečerovi přináší stále aktuální informace z celého areálu

Prohlédněte si VIDEO níže.

Jsme výhradním distributorem produktů italského výrobce vah VEI GROUP pro Českou republiku. Zodpovíme Vám jakékoli dotazy spojené se sortimentem této společnosti.


Rychlý dotaz

Volejte, pište: 

Tel: +420 585 428 186 (7:30 - 16:00)
Mobil: +420 774 739 632
E-mail: poptavky@tenzovahy.cz


Přehled produktů pro vážení na strojích

HELPERX

Jednoduchost, odolnost, výkonnost spolu s kvalitním displejem v HD provedení a podsvícenou klávesnicí.To jsou hlavní výhody produktu HELPERX. Bezdrátové připojení a okamžitá evidence dat neprodleně po navážení. Obsahuje USB port pro snadný přenos, zálohování a konfiguraci dat. Součástí je také volitelná vysokorychlostní tiskárna. Možnost úředního ověření.


MILLENNIUM5

Vyniká robustní konstrukcí a nízkou cenou. Má jednoduchou intuitivní obsluhu včetně českého menu přístroje. Přesnost při vážení dosahuje 1% z hmotnosti nákladu na lžíci nakladače. Vysoký výkon a žádné prodlevy - váží se bez časových ztrát za pohybu. Volitelná tiskárna a možnost přenosu dat do PC přes kapesní DLogger dále zvyšují využitelnost vah MILLENNIUM5.


HELPER MINI

Vyniká kompaktními rozměry a nízkou cenou. Odolné provedení všech komponent, jednoduchá intuitivní obsluha včetně českého menu přístroje. Přesnost při vážení je lepší než ± 3 dílky, což obvykle činí 1-3% z maximální nosnosti stroje. Vysoký výkon a žádné prodlevy - váží se bez časových ztrát za pohybu. Volitelná tiskárna a možnost přenosu dat do PC přes kapesní DLogger dále zvyšují využitelnost vah HELPER MINI.


Hlavní přednosti

 • Možnost úředního ověření
 • Jednoduchá obsluha
 • Vysoký výkon, spolehlivost
 • Provedení přizpůsobeno provozu v náročných podmínkách
 • Celoroční provoz
 • Možný přímý tisk vážících lístků nebo přehledů v kabině nakladače
 • Integrace do firemního informačního systému
 • Servisní dohled v režimu 24/7
 • Automatické součtování
 • Ukládání do paměti: (produktů se směsí, zákazníků, lokalit, vozidel dle RZ, záznamů o vážení)
 • Podsvícená klávesnice
 • Tip off pro přesné naložení
Váhy umístěné přímo na stroji usnadňují práci obsluze

Technická specifikace

Váživost až 200 t
Dílek při vážení1/2/5/10/20/50/100 kg
Třída přesnostiY (b)
Přesnost vážení± 3d, (1-3%) dle typu stroje
Vážení za pohybu ano
Příslušenství a službytiskárna, bezdrátový přenos dat, úřední ověření

Praktické využití

Zvažujete, zda se tento produkt hodí pro Váš provoz? Zde je malá inspirace pro typické využití systémů HELPER pro vážení na strojích:

Vážení na vozidlech nachází uplatnění zejména tam, kde není možné nebo ekonomické vážit vozidla na silničních vahách. Váhy typu HELPER lze instalovat především na kolové nakladače a vysokozdvižné vozíky, ale také na některé dumpry, bagry a další stroje sloužící k nakládce vozidel.

Použití vestavěných vah je snadné