Špičkové váhy pro dopravu a průmysl 

O firmě

Společnost TENZOVÁHY, s.r.o., byla založena v r. 1991 jako organizace navazující na práce technického rozvoje Dopravních staveb s.p. Olomouc, který se koncem osmdesátých let zabýval vývojem vážicího systému vhodného pro instalace do vjezdů na nově budované dálnice.

O firmě Tenzováhy

Vývoj prvních nápravových a kolových vah v Československu byl koncem 80. let úspěšně ukončen a typ VM-2 se stal základním výrobkem nově založené společnosti TENZOVÁHY, s.r.o.

V souladu s požadavky podnikatelské sféry byly tyto silniční váhy později zjednodušeny a jako typ VM-1 jsou využívané pro vážení nákladů zejména v oblasti dopravy a průmyslu.

Společnost stále rozšiřuje a vyvíjí další systémy, které se stávají efektivním řešením pro vážení vozidel a jejich nákladů v různých provozech. Produkty splňují národní i mezinárodní standardy platné v EU a mezinárodní doporučení OIML či ASTM.

 

na začátek stránky

 

© TENZOVÁHY, s.r.o., Machátova 345/3, 783 01 Olomouc - Slavonín, Česká republika, tel./fax: (+420) 585 428 186, e-mail: info@tenzovahy.cz  |  Tvorba webových stránek Užitečnýweb.cz